Tvorba a správa webů od A do Z

Výběr těch nejlepších webů, které jsem dělal od úplného základu až po úplný konec projektu. U těchto projektů si v Zeni držíme i správu a proto zábava neskončila jen odevzdáním webu, ale stále pokračuje.

CS ÚRS

Cenová soustava ÚRS je ucelený systém informací, metodických návodů a postupů pro stanovení ceny stavebního díla. Všechny informace jsou integrovány do strukturované multimediální databáze.

Barvy pro profesionály

Produkty ZERO a Dreisol – to jsou prostě barvy pro profesionály! Dostupné jsou i pro vás v naší prodejně barev Tatai v Olomouci. Přijďte a přesvědčte se. Ochotně vám poradíme a společně najdeme to nejlepší možné řešení.

Brusírna Holátko

Brusírna Holátko – odborníci na servis a opravy aut již od roku 1990. Zaměřujeme se zejména na opravy motorů stavebních, zemědělských, nákladních a speciálních průmyslových strojů, no zabýváme se i servisem osobních automobilů, veteránů a motocyklů.

Luxusní povrchy stěn

Luxusní povrchy stěn – naše řešení je jedinečné, vždy originální a vysledný efekt splní vaši představu. Už nemusíte přemýšlet nad tím, jakou tapetu nebo jaké dlaždičky zvolíte, aby byly vaše prostory zajímavé a jedinečné.

REMING

Společnost REMING vznikla v roce 1990 a její činností je zámečnictví, kovovýroba, pasířské práce, výroba hliníkových výplní otvorů, světlíky, výstupy na střešní terasy, otevírací střechy a další technicky náročné konstrukce.

Zvol si info

Zvol si info – studenty a veřejnost učíme bezpečně sjíždět vlny internetu pomocí naší příručky Surfařův průvodce po internetu. Neříkáme, co si máte myslet a nepřesvědčujeme o politických postojích. Na konkrétních příkladech ukazujeme manipulace a učíme je odhalovat.

Ronald Němec

Advokátní kancelář Ronald Němec Legal, s. r. o. – Kancelář oceněná mezinárodní porotou Innovative Legal Services Forum 2016.

FBIFEST

Festival bezpečného internetu vás má použit se o rizicích a taky o cestách, jak jim čelit na internetu.

Gport

Vakuové balící stroje, vakuové sáčky a vakuové folie – toto všechno dělá společnost Gport.

BOOMBON

BOOMBON Tě nakopne rychlou a efektivní energií, která se vejde do kapsy od košile.