WordPress školení

V nabídce mám školení Divi a Gutenberg. Vše je nastavené podle individuálního rozvrhu a individuálních potřeb. Předám ti takové informace, které jsou žádané a pro tebe prioritou!

Pokud jsi začátečník nejspíš nevíš, které školení zvolit. Zde jsou hlavní rozdíly, podle kterých si můžeš vybrat školení vhodné pro tebe.

Hlavními rozdíly mezi těmito rozšířeními pro WordPress jsou:

Gutenberg

je určen především pro větší weby, zejména svou funkcí stability.

Divi

je vhodný pro menší weby a pro osoby, které s WordPress začínají a nemají dostatečnou praxi. Disponuje rychlou a snadnou obsluhou ale zároveň vytvoříš pěkný, kvalitní a bezpečný web.

Co se můžeš naučit:

Nerad určuji přesné tabulky pro osoby, u kterých si nejsem vědom požadavky, proto nevlastním žádný univerzální návod.

Samozřejmě mohu vytvořit univerzální osnovu, která bude pevně dána a pojedeš minutu po minutě v zajetých kolejích. Ale toto není cesta, kterou se chci vydat.

Na mém školení ti přinesu především osobní přístup a pochopení. I já se vše musel naučit a teď ti nabízím své osobní zkušenosti, vědomosti a vychytávky, které ti rád předám.

Přednáším především školení s Divi a Gutenberg ale samozřejmě pokud tě zajímá samotný staging (vývojové prostředí) můžeme založit školení na tomto základě. Vše je o vzájemné komunikaci a domluvě. Mým úkolem není tě zahltit nepodstatnými informacemi ale pouze informacemi, které v praxi použiješ.

Jdeš do toho?

Pokud ses právě rozhodl, že tato cesta má pro tebe smysl a touto cestou chceš jít, určitě tě zajímá alespoň částečně zda tě naučím co potřebuješ vědět.

Prvním krokem jak se naučíš práci s DIVI nebo Gutenbergem je naše první schůzka či hovor. Při hovoru se tě zeptám na pár otázek, které mi pomohou vypracovat ti školení na míru.

Může se jednat o otázky typu:

  • Co již umíš?
  • Co potřebuješ vysvětlit?
  • Co tě nejvíce zajímá?
  • Co by ti při školení mohlo být nepříjemné?
  • Co od školení očekáváš?

Následně pokročíme k rozvrhu abys věděl co tě čeká. Nechci ti dávat časový limit, kdy se máš co naučit. Chci abys byl pečlivý a než mé školení dokončíš, chci aby sis byl sám sebou jistý. Proto se nerad orientuji časem. Kdykoli můžeme hodiny prodloužit či ubrat dle tvých potřeb.

Po absolvování mého školení získáš:

Pro absolvování mého kurzu nepotřebuješ mít žádné extra vlastnosti. Vše záleží pouze na tobě zda informace chceš znát, protože já ti kdykoli pomohu a vše vysvětlím.

Získáš:

  • Informace, díky kterým budeš mít web, který bude fungovat.
  • Zkušenosti a vychytávky, které nezapomeneš.
  • Online podpora – Budu se ti plně věnovat kdykoli ve všední den 8 – 16 hod.
  • Certifikát o absolvování kurzu.

Pokud ses právě rozhodl pro absolvování školení se mnou, můžeš mi napsat a na všem se domluvíme. Budu se těšit na případnou naší spolupráci.

Domluv si se mnou konzultaci/přednášku

Napiš mi s čím ti mohu pomoci a domluvíme se na detailech. Nabídnu ti jednorázovou konzultaci, přednášku, školení nebo i profesionální vyškolení tvého týmu. Chceš mít jistotu, že lidé ve tvém týmu pracují jak mají a dodržují pravidelnou správu a zabezpečení webu? Mohu vše zkontrolovat, vyškolit tvůj tým i dohlednout na stavbu webu od tvého programátora.

Nejnovější příspěvky

Kontaktní údaje

Bruno Dirbák
Sídlo: Milešovská 366, 683 54 Otnice

E-mail: info@brunodirbak.cz
Mobil: +420 702 004 019