Bruno Dirbák - background

WordPress školení

WordPress školení, na kterém ti ukážu všechno, co budeš potřebovat k tomu, abys měl hezký web. Momentálně je v nabídce:

Školení Divi

Mnoho lidí potřebuje někdy školení, nebo se chce ještě víc naučit, aby se mohli v životě posunout dál. I já chodím pořád na mnoho školení a učím se od ještě lepších.

Provozuji školení o Divi (šabloně i builderu). Ukazuji na ní nejlepší vychytávky, novinky a úplné základy, které jsou potřeba znát. Školení mě baví a vždy mám s dotyčnou osobou trpělivost, protože jsem rád, že se snaží a chce se dál zdokonalovat.

Jestli máš zájem o školení, napiš mi prosím email: bruno@zeni.czDo předmětu uveď „Divi školení“, do zprávy mi napiš jaký jsi typ uživatele. Jestli jsi běžný uživatel, střední uživatel, pokročilý uživatel, prostě na co se sám cítíš. Potom mi prosím uveď, co přesně potřebuješ vysvětlit a kolik hodin máš na to čas.

Školení Gutenberg

Funguje úplně stejně jak školení Divi, jen budu mluvit o Gutenbergu. Můžeme začít školení úplně od samotného začátku, kdy vám ukážu všechny základy Gutenbergu anebo začneme tam, kde vy potřebujete.

Ukážu vám různé vychytávky pomocí CSS stylů, nějaké tajné funkce a všechno možné, co vás bude zajímat.

Jestli máte zájem, opět mi prosím napište na adresu: bruno@zeni.cz. Do předmětu uveď „Gutenberg školení“, do zprávy mi napiš jaký jsi typ uživatele. Jestli jsi běžný uživatel, střední uživatel, pokročilý uživatel, prostě na co se sám cítíš. Potom mi prosím uveď, co přesně potřebuješ vysvětlit a kolik hodin máš na to čas.