Správa webů na WordPress

Tvoje webové stránky jsou pro mne prioritou – nikdy je neberu na lehkou váhu. Přijímám ji jako živou součást tvého podnikání, proto ti pomohu s plnou integrací, k tvému každodennímu fungování.

Kompletní vs. nekompletní správa webových stránek

Správu webu dělím na dvě části:

  • Kompletní správa webu – postarám se o celý web od úplného základu (doména, webhosting až po samotný WordPress web v administraci).
  • Nekompletní správa webu – postarám se pouze o web ve WordPress administraci avšak nemám přístup k tvému poskytovateli domény či hostingu.

Co obsahuje správa webu?

Každý měsíc se ve WordPress ocitá aktualizace pluginů nebo samotné šablony či themy. Je potřeba ji okamžitě otestovat na záložním (testovacím) webu, až poté se může aktualizace aplikovat na produkčním webu.

Proč je to až takto složité? Některé aktualizace jsou nekompatibilní se starými či novými verzemi pluginů, šablon nebo themy. To znamená, že nová aktualizace bez předchozího otestování může celý web rozbourat nebo by mohl spadnout v databázi.

Domluv si se mnou konzultaci/přednášku

Napiš mi s čím ti mohu pomoci a domluvíme se na detailech. Nabídnu ti jednorázovou konzultaci, přednášku, školení nebo i profesionální vyškolení tvého týmu. Chceš mít jistotu, že lidé ve tvém týmu pracují jak mají a dodržují pravidelnou správu a zabezpečení webu? Mohu vše zkontrolovat, vyškolit tvůj tým i dohlednout na stavbu webu od tvého programátora.

Nejnovější příspěvky

Kontaktní údaje

Bruno Dirbák
Sídlo: Milešovská 366, 683 54 Otnice

E-mail: info@brunodirbak.cz
Mobil: +420 702 004 019