Správa webových stránek

Neberu webovou stránku na lehkou váhu. Beru ji jako živou součást vašeho podnikání, a proto vám pomůžu s plnou integrací s vašim každodenním fungováním.

Kompletní správa webových stránek

Správu webu dělím na dvě části a to kompletní a nekompletní. Kompletní znamená to, že se starám o celý váš web od úplného základu – domény, hostingu až po samotný WordPress web v administraci. Nekompletní správa webu je taková, že se starám pouze o web ve WordPress administraci a nemám přístup k vašemu poskytovateli domény, hostingu.

Co obsahuje správa webu?

Každý měsíc se ve WordPress ocitne nějaká aktualizace pluginů nebo samotné šablony či themy, proto je potřeba okamžitě otestovat tuto aktualizaci na záložním – testovacím webu a pak to aplikovat na produkční web. Proč takto složitě? Některé aktualizace jsou nekompatibilní se starými či novými verzemi pluginů, šablon nebo themy a mohl by se vám celý web rozbourat a nebo by mohl spadnout v databázi.

Domluvit si konzultaci / přednášku

Můžete si se mnou domluvit jednorázovou konzultaci, nebo přednášku. Mohu vám také samozřejmě nabídnout trvalé školení, na WordPress, pro váš tým a mohu také dohlížet na stavbu vašeho webu.