Tvorba webů na WordPress

Každý tvůrce zabývající se tvorbou webových stránek, má svůj zaručený a ověřený postup, kterým se řídí. Já mám nastaven postup, který je tvořen z několika částí.

Analýza a plánování

Na začátku tvorby webu je důležité provést důkladnou analýzu požadavků a cílů. Zvažujeme, jaký typ webu potřebujete (např. firemní prezentace, e-shop, blog) a definujeme cílovou skupinu. Plánujeme strukturu webu, obsah a funkce, které budou potřebné pro dosažení tvých cílů.

Návrh a design

Po analýze přichází na řadu tvorba návrhu a designu. Zde vytváříme vizuální podobu webu, zvažujeme barvy, typografii, obrázky a další grafické prvky. Důraz klade na uživatelskou přívětivost a přístupnost, aby návštěvníci snadno a intuitivně mohli procházet webem.

Vývoj a programování

Jakmile je design schválen, začínáme s vývojem webu. Programujeme a implementujeme všechny potřebné funkce a prvky. Pokud vytváříme web v redakčním systému WordPress, integrujeme design a začínáme pracovat na funkcionalitách webu.

Obsah a SEO

Vkládáme obsah, který jsme spolu připravili na základě analýzy. Dbáme na kvalitní texty, obrázky a další média. Zároveň se staráme o optimalizaci pro vyhledávače (SEO), aby váš web byl lépe viditelný ve výsledcích vyhledávání.

Testování

Po dokončení vývoje a vkládání obsahu provádíme důkladné testování webu. Zkontrolujeme, zda všechny funkce pracují správně, zda web je responzivní (přizpůsobuje se různým zařízením) a zda je bezchybný na různých prohlížečích.

Schválení a nasazení

Po úspěšném testování máme spolu hotový web. Pokud budou potřeba nějaké úpravy, provedeme je. Po tvém schválení nasadíme web na tzv. produkci, aby byl dostupný pro návštěvníky.

Optimalizace a údržba

Po spuštění webu nekončíme. Věnujeme se jeho pravidelné údržbě, aktualizacím a potřebným optimalizacím. Udržujeme web v dobré kondici a zajistíme jeho bezpečnost.

Domluv si se mnou konzultaci/přednášku

Napiš mi s čím ti mohu pomoci a domluvíme se na detailech. Nabídnu ti jednorázovou konzultaci, přednášku, školení nebo i profesionální vyškolení tvého týmu. Chceš mít jistotu, že lidé ve tvém týmu pracují jak mají a dodržují pravidelnou správu a zabezpečení webu? Mohu vše zkontrolovat, vyškolit tvůj tým i dohlednout na stavbu webu od tvého programátora.

Nejnovější příspěvky

Kontaktní údaje

Bruno Dirbák
Sídlo: Milešovská 366, 683 54 Otnice

E-mail: info@brunodirbak.cz
Mobil: +420 702 004 019