Tvorba webových stránek

Každý tvůrce zabývající se tvorbou webových stránek, má svůj zaručený a ověřený postup, kterým se řídí. Já mám nastaven postup, který je tvořen ze čtyř částí. Úvodní částí je prvotní setkání, následuje návrh a tvorba webových stránek, poté spolu vyladíme detaily, které nás povedou do finální fáze, kde proběhne spuštění a kontrola webových stránek.

1) První setkání

Tvorba webu začíná od momentu setkání, kde si popovídáme o představě a domluvíme se, jak budeme postupovat při tvorbě. Vyslechnu si tvé požadavky a na tomto základě ti poskytnu své nápady a návrhy, které vytvoří ten nejvhodnější web pro tebe.

2) Návrh a tvorba webových stránek

Po konzultaci sestavím návrh, jak by mohl web vypadat. Ve většině případů návrh maluji na papír, u větších projektů spolupracuji s grafikem, který mi následně zpracuje grafický návrh. Po dokončení návrhu začínám s tvorbou samotného webu podle naší domluvy a tvých představ.

3) Ladění detailů

Pomalu se přibližujeme k cílové rovince. ALE POZOR! Je důležité vše zkontrolovat! Tvým úkolem bude zkontrolovat celý web a přednést mi svůj názor, co se ti líbí a co se ti nelíbí, to bude signál k doladění zbylých nedostatků. Po celou dobu stavby webu s tebou budu v kontaktu, protože při tvorbě budu mít řadu nápadů a návrhů.

4) Spuštění a kontrola webových stránek

Tvůj web už je hotov! Definitivně jsme spolu dokončili web. Vše je zkontrolované a web je již doladěn. Než ho nasadíme provedeme kontrolu, jestli vše funguje tak, jak má. Poté web nasadím na tvůj ostrý web, společně ho budeme postupně kontrolovat, jestli vše běží dobře i na ostrém webu.

Domluv si se mnou konzultaci/přednášku

Napiš mi s čím ti mohu pomoci a domluvíme se na detailech. Nabídnu ti jednorázovou konzultaci, přednášku, školení nebo i profesionální vyškolení tvého týmu. Chceš mít jistotu, že lidé ve tvém týmu pracují jak mají a dodržují pravidelnou správu a zabezpečení webu? Mohu vše zkontrolovat, vyškolit tvůj tým i dohlednout na stavbu webu od tvého programátora.