Bruno Dirbák, WordPress Developer - Úvodní obrázek

Tvorba webových stránek

Každý tvůrce, co tvoří webové stránky, má svůj postup. Já postupuji v těchto čtyrech fázích. Začíná to prvním setkání a končí samotným spuštěním vašeho projektu.

 • První setkání
  Tvorba vašeho webu začíná od samotného setkání. Domluvíme si schůzku, sejdeme se někde, kde si popovídáme o vaší představě a dohodneme se, jak budeme postupovat, při tvorbě. Budu Vám dávat nějaké nápady a návrhy, jak vytvořit ten nejlepší web pro vás.
 • Návrh a tvorba
  Po konzultaci s vámi, sestavím návrh, jak by mohl váš web vypadat. Většinou si návrh maluji na papír, nebo u větších projektů, požádám grafika, aby zpracoval grafický návrh. Jak je návrh, vašeho webu, hotový, vrhnu se do tvorby webu a postupně ho stavím tak, jak se má.
 • Ladění detailů
  Web už je skoro hotov! Pozor! Vždy je potřeba všechno zkontrolovat a proto vám budu psát, volat po celou dobu stavění vašeho webu. Poprosím vás o zkontrolování a v případě, když se vám něco nebude líbit, upravím a doladím. Samozřejmě při tvorbě budu mít ještě spoustu nápadů a návrhů a proto vám je postupně budu navrhovat.
 • Spuštění a kontrola
  Váš web už je hotov! Definitivně jsme dokončili spolu váš web. Dohodli jsme se, že je už vše v pořádku a může být spuštěn. Než ho ale nasadíme, provedeme ještě kontrolu, jestli všechno funguje tak, jak má. Potom web nasadím na váš ostrý web a společně ho budeme postupně kontrolovat, jestli všechno běží dobře i na ostrém webu.