Za den nás čeká WordCamp Praha 2020, kde se sejde skoro celá WordPress komunita z ČR a SK. Tento rok jsem se přihlásil o přednášku a mé přání bylo vyslyšeno.

Tímto článkem Vás chci pozvat právě na tuto přednášku, která se bude konat 29. 2. 2020 na půdě Cubex centra v 16:45. Má přednáška bude jedna z poslední, ale za to se máte na co těšit.

O čem bude můj workshop?

Workshop bude orientovaný hlavně na uživatele WordPress, kteří se chtějí ve svém oboru neustále zdokonalovat, nebo se chtějí naučit něco nového, co by mohli v současné době a nebo v budoucnu aplikovat na své webové stránky. Společně si projedeme kompletně celé rozhraní v Gutenbergu, řekneme si, která verze byla poslední a co nám přinesla. Potom se podíváme na tajnou myška věc, což jsou Atomic Blocks. Ty si opět celé od začátku projdeme a ukážeme si, jak fungují a jaké projekty lze na nich postavit. Také samozřejmě zmíním věci, které v tomto řešení chybí a je potřeba je dodělat. Nakonec se podíváme i na jednoduché stylizování v CSS, aby náš web pomocí Gutenbergu a Atomic Blocks vypadal pěkně.

Proč mám dojít?

Pokud jsi obyčejný uživatel, tak se naučíš spoustu nových věcí. Možná zjistíš, že toto je skvělé řešení pro tvé projekty. Když dojdeš, čeká tě parádní překvapení.

Kde zjistit víc?

Všechny důležité informace najdeš na: https://2020.prague.wordcamp.org/

Pokud si chceš koupit lístek, tak zde: https://www.wordcamppraha.cz/platba-vstupenek/