Tvorba webů

Každý tvůrce, co tvoří webové stránky má svůj postup, já postupuji v těchto čtyrech fázích. Začíná to prvním setkání a končí samotným spuštěním vašeho projektu.

První setkání

Tvorba vašeho webu začíná od samotného setkání. Domluvíme si schůzku, sejdeme se někde, kde si popovídáme o vaší představě a dohodneme se, jak budeme postupovat při tvorbě. Budu vám dávat nějaké nápady a návrhy, jak vytvořit ten nejlepší web pro vás.

Návrh a tvorba

Po konzultaci s vámi, vám sestavím návrh, jak by mohl váš web vypadat. Většinou si návrh maluji na papír anebo když je to vetší projekt, požádám grafika, aby zpracoval návrh on. Jak je návrh vašeho webu hotový, vrhnu se do tvorby vašeho webu a postupně ho stavím tak, jak se má.

Ladění detailů

Web už je skoro hotov! Pozor! Vždy je potřeba všechno zkontrolovat a proto vám budu psát, volat po celou dobu stavění vašeho webu. Poprosím vás o zkontrolování a v případě, když se vám něco nebude líbit, upravím a doladím. Samozřejmě při tvorbě budu mít ještě spoustu nápadů a návrhů a proto vám je postupně budu navrhovat.

Spuštění a kontrola

Váš web už je hotov! Definitivně jsme dokončili spolu váš web. Dohodli jsme se, že je už v pořádku a může být spuštěn. Než ho ale nasadíme, provedeme ještě kontrolu, jestli všechno funguje tak, jak má. Potom web nasadím na váš ostrý web a společně ho budeme postupně kontrolovat, jestli všechno běží dobře i na ostrém webu.